Sjajan start lige šampiona Dinamu u 93. minutu poništen gol za pobedu, Bajern razbio Barselonu (video)

Alo 14.09.2021

Barselona - Bajern 0:3, Dinamo (Kijev) - Benfika 0:0, Viljareal - Atalanta 2:2, Lil - Volfsburg 0:0, Malme - Juventus 0:3, Čelsi - Zenit 1:0.

Liga šampiona startovala je neočekivanim rezultatom u Švajcarskoj, Jang bojs je golom u petom minutu nadoknade pobedio Mančester junajted 2:1. Barselona - Bajern 0:3 (Miler 34, Levandovski 56, 85) Dinamo (Kijev) - Benfika 0:0 Viljareal - Atalanta 2:2 (Trigeros 39, Danjuma 73 - Frojler 6, Gosens 83) Lil - Volfsburg 0:0 Malme - Juventus 0:3 (Aleks Sandro 23, Dibala 45. penal, Morata 45+1) Čelsi - Zenit 1:0 (Lukaku 69) 90+7. minut: Sudija Makeli je svirao penal za