Produžetak, pa još koja sekunda od senzacije - Nadoknadili smo 0:2, mogli i 3:4, Rikardinjo i drugovi imali sreće!

Sportske.net 24.09.2021  |  Sportske.net

Futsal reprezentacija Srbije eliminisana je sa Mundijala pošto je u osmini finala izgubila od Portugala rezultatom 4:3 nakon protužetaka.

Srbija je gubila 0:2, Lazarević je sa dva gola doneo produžetke, imali smo šanse za pobedu, a onda smo u produžetku primili dva jeftina gola za 4:2, u razmaku od pola minuta... u finišu je Lazarević dao za 4:3, imali smo šansu za izjednačenje, ali su i sudije pogurale evropskog šampiona. No, da krenemo redom... Naši su igrali veoma disciplinovano u odbrani, Portugalci nam nisu stvorili gotovo nijednu ozbiljnu priliku u uvodnim minutima. Naši su pretili iz brzih