Plakao, udarao i pokušavao da pobegne Stefanu se sada pridružio još jedan Zadrugar!
Alo 27.09.2021
![Plakao, udarao i pokušavao da pobegne Stefanu se sada pridružio još jedan Zadrugar!](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Nakon pisma kojim je Veliki šef proglasio otvaranje prodavnice, Stefan Mihić i Aleksandar Bogunović Zverka su odlučili da zajedno pokušaju da pobegnu iz "Zadruge 5".
Stefan je najpre sam pokušao da pobegne, pa je razvaljivao deo dvorišta, a potom mu se pridružio Zverka. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Otišli su do ekonomskog dvorišta i probali da se popnu na štalu, a zatim i da razvale daske. - Samo nemoj niko da vidi - rekao je Zverka. - Kako ćemo? - pitao je Mihić. - Jedini način je da se popnemo ovde. Stavimo nogu i popnemo se gore - govorio je Bogunović. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Matora i Aleksandra