TANKO, ALI TRI BODA kao kuća- Luksemburg : Srbija 0:1, preko Azerbejdžana na Portugal!

U centar 09.10.2021

Reprezentativci Srbije pobedili su večeras u gostima Luksemburg rezultatom 0:1 i osvojili tri boda koja ih ostavljaju u trci za direktan plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine Sastavi: Luksemburg (4-4-2): Mori – Jans, Šano, Karlson, Pinto – Sinani, Bareiro, S.

Til, O. Til – Sančez, Devil. Srbija (3-4-1-2): Rajković – Veljković, Nastasić, Pavlović – Đuričić, Milinković-Savić, Gudelj, Kostić – Tadić – A. Mitrović, Vlahović. TOK MEČA II poluvreme kraj 94 minut Radonjić propušta stopostotnu šansu 90+1 u prvom minutu nastavka poništen gol Srbije zbog malog ofsajda 90. minut – Utakmica je produžena za četiri minuta. 90. minut – Ponovo je probao Radonjić sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide preko gola domaćih. 86. minut –