Liga nacija - sudije pokvarile finale: Var odredio pobednika! Pogodak iz vrlo sumnjive pozicije doneo Francuzima trofej (video)

Srbija danas 10.10.2021

Uzbudljiva završnica.

Fudbalska reprezentacija Francuske osvojila je Ligu nacija. Izabranici Didije Dešana su u Milanu pobedili Španiju sa 2:1, ali gol odluke Kilijana Mbapea u 80. minutu bio u najmanju ruku sumnjiv. Prvo poluvreme je bilo slabo, a nije bilo ni golova skoro da nije ni za pomenuti. Španija je povela u 65. minutu preko Mikela Ojarsabala. Sjajan pas Serhija Busketsa za kapitena Real Sosijedada. Situacija bi mogla da bude drugačija da je Kunde napravio ofsajd zamku. Ovaku