Hrabra Zvezda osvojila zlata vredan bod! Crveno-beli mogli do čitavog plena, pa se spasavali protiv Midtjilanda, ali sreću su zaslužili!

Sportal blic 21.10.2021  |  Stefan Kojić
Hrabra Zvezda osvojila zlata vredan bod! Crveno-beli mogli do čitavog plena, pa se spasavali protiv Midtjilanda, ali sreću su…

Fudbaleri odigrali su nerešeno u Danskoj rezultatom 1:1 protiv Midtjialanda u trećem kolu Lige Evrope.

Na kraju - može se reći zasluženo. Imala je Zvezda mnogo sreće u prvom poluvremenu, ali je tu sreću sigurno zaslužila. Gol za crveno-bele postigao je Mirko Ivanić u 58. minutu, ali je odluku doneo Dir u 78. posle mnogo sreće pred golom Borjana. Ostaje žal za pobedom. Nema šta, Danci su pokazali da mogu mnogo, i da su dostojan rival, međutim nema sumnje da će četa Dejana Stankovića žaliti za sva tri boda, naročito što su ona donosila proleće u Evropi i sigurno treće