Sjajni golovi Humelsa i Leve, odlični Bajern i buđenje Borusije! Gol dana - Belingem!

Sportske.net 23.10.2021  |  Sportske.net

Bajern je na svom terenu uspeo da savlada Hofenhajm sa 2:0 bez nekih velikih problema.

Igrao se 16. minut kada je domaćin stigao do prednosti, gledali smo fenomenalnu akciju, Gnabri je na kraju realizator nakon asistencije Musiale za 1:0. Do kraja poluvremena još jedan gol u mreži Hofenhajma, čeprkao je Miler loptu, čeprkao i uspeo u nameri da doda do Levandovskog, a Poljak postiže fantastičan gol za 2:0. Nije to bilo sve od Bajerna, postigli su još dva gola do kraja i to u finišu preko Čupo-Motinga i Komana. Slavila je i Borusija iz Dortmunda, iako