Jovanović nakon poraza Mege od FMP-a: ‘Nametnuli su svoj ritam, igrači da se naviknu na nove uloge!’

Hot sport 24.10.2021  |  HotSport

Košarkaši Mege su u okviru 5. kola ABA lige izgubili od FMP-a sa 82:89 (22:21, 16:27, 26:18, 18:23).

Izabranici trenera Vladimira Jovanovića su uspeli da se vrate iz minus 12 sa početka treće četvrtine i da nekoliko puta stignu do izjednačenja, ali je FMP u poslednjoj četvrtini trojkama kažnjavao greške Mege i na kraju stigao do pobede u Hali sportova ‘Ranko Žeravica’. Na pres konferenciji posle utakmice trener Mege Vladimir Jovanović je istakao da je njegova ekipa na svojoj polovini terena nedovoljno precizno ulazila u napade: – Ono što sam rekao u najavi se i