Zvezda izgubila utakmicu za deset minuta – „manekeni“ naneli peti poraz crveno-belima

Sputnik 28.10.2021

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Armanija iz Milana 79:62 u sedmom kolu Evrolige.

Izabranici Dejana Radonjića doživeli su peti poraz u elitnom košarkaškom takmičenju, dok je Milano ostvario šestu pobedu u samo sedam odigranih duela. Crveno-beli utakmicu su ispustili u prvoj četvrtini koju su „manekeni“ iz Milana dobio rezultatom 24:6. Aktuelni šampion Srbije i regiona nije uspeo da se oporavi nakon jako loše četvrtine i do kraja susreta Armani se konstantno nalazio u prednosti. Najefikasniji u poraženom timu bio je Luka Mitrović sa 17 poena,