Partizan slavio u Humskoj i to pred očima Saše Ilića! Crno-beli pobedili Čukarički pred najvažniji meč u Evropi, ali su se svi uhvatili za glavu zbog Zdjelara

Sportal blic 31.10.2021  |  Vl.K.
Partizan slavio u Humskoj i to pred očima Saše Ilića! Crno-beli pobedili Čukarički pred najvažniji meč u Evropi, ali su…

Fudbaleri Partizana slavili su kao domaćini u utakmici 15. kola Superlige protiv ekipe Čukaričkog, rezultatom 2:0 (2:0).

Ekipa Aleksandra Stanojevića je na ovaj način, barem privremeno pobegla Crvenoj zvezdi na osam bodova prednosti, ali i napravila sjajnu uvertiru pred gostovanje u Belgiji u okviru Lige konferencija. Crno-beli su ovaj meč praktično rešili do poluvremena, pogocima Vujačića u 33. minutu i Živkovića u trećem minutu nadoknade prvog dela igre. Ipak, daleko od toga da je ovaj trijumf lako izvojevan, pošto se Čukarički u ovom meču dobro isprsio pred Partizanom i u nekoliko