Ima novca za majke: Ministar finansija tvrdi da su za deset meseci uradili više nego prethodnici za deceniju
Večernje novosti 02.11.2021 | I.D.S.
![Ima novca za majke: Ministar finansija tvrdi da su za deset meseci uradili više nego prethodnici za deceniju](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
Spajić u Skupštini, Foto skupstina-me Najavio je i da će u narednom periodu biti revidirana politika socijalnih davanja, pa će pomoć u buduće dobijati svi kojima je potrebna, a biće ukinuta onima koji su je dobijali "po partijskom ključu".
U ime Demokratske Crne Gore pitanje Spajiću postavio je Momo Koprivica. NJega je interesovalo zašto u sklopu reformskih procesa u Vladinom predlogu budžeta nisu bila predviđena sredstva za majke, navodeći da je oduzimanje stečenog prava i narušavanje legitimnih očekivanja svih onih žena i korisnica naknade jedan od oblika nepravde i nesigurnosti koja se desila, a da je vraćanje naknada patriotska dužnost. - Obezbedili smo sredstva i za ovu i sledeću godinu. Takav