Ovo zvezdi nikako ne odgovara! Braga ubedljiva protiv Ludogoreca i zauzela prvom mesto u grupi F

Sportal blic 04.11.2021

Kao na treningu odigrali su fudbaleri prvo poluvreme duela sa povredama oslabljenim , a to im je bilo dovoljno za pobedu 4:2 i tri boda kojima su se, usled u duelu sa (0:1), popeli na vodeću poziciju Grupe F .

Čak četiri gola večerašnjeg duela na čuvenom portugalskom Kamenolomu viđeni su u prvom delu meča. Seriju je topovskim udarcem sa preko 20 metara otvorio Ali Musrati u 25. minutu. Imao je hrvatski golman Kristijan Kahlina loptu na ruci, ali je šut bio toliko snažan da se odbila iza njegovih leđa. Iako su igrači bugarskog šampiona uspeli brzo da izjednače, posle odličnog dodavanja Dominika Jankova za Pjerosa Sotirua u 33. minutu, već do 40. je bilo 3:1. Prvo je