Rukometaši Radničkog pobedili ekipu Crvene Zvezde u Beogradu

Glas Šumadije 21.11.2021  |  Jovanka Nikolić

Radnički do trijumfa u završnici meča Rukometaši Radničkog su u desetom kolu Arkus lige za muškarce po drugi put ove sezone savladali ekipu Crvene zvezde u Beogradu rezultatom 29:28, poluvreme 16:18 i tako širom odškrinuli vrata plej-ofa.

Nakon ovog kola, Kragujevčani zauzimaju četvrto mesto na tabeli A grupe sa 10 osvojenih bodova, 4 više od najbližih konkurenata. Priželjkivali su Šumadinci da se ponovi prethodna sezona, kada su upravo protiv večerašnjeg rivala u hali „Šumice“ overili vizu za plej-of. Susret je bolje otvorio domaćin i već na isteku prvog minuta došao do vođstva 2:0, koje je održavao sve do rezultata 7:5. Činilo se u tim trenucima da je važnost meča sputala ruke gostima, koji nikako