“Otišao je najveći među nama. Naš drug i politički otac, naš Mrka”: Kako se Ivica Dačić oprostio od Milutina Mrkonjića…
Nedeljnik 27.11.2021 | Nedeljnik.rs
![“Otišao je najveći među nama. Naš drug i politički otac, naš Mrka”: Kako se Ivica Dačić oprostio od Milutina…](https://nstatic.net/img/logo/s/nedeljnik.png)
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC Milutin Mrkonjić, nekadašnji ministar za infrastrukturu i saobraćaj, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije, i poslanik te stranke u Skupštini Srbije, preminuo je u Beogradu u 80. godini života.
Od njega se oprostio i predsednik SPS, i njegov prijatelj, Ivica Dačić. “Otišao je najveći među nama. Legenda Socijalističke partije Srbije i cele Srbije. Počasni predsednik Milutin Mrkonjić, naš drug i politički otac, naš Mrka. Hvala Ti za sve, počivaj u miru”, napisao je Dačić. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели Ivica Dačić (@ivica.dacic.rs) Rođen je 1942. godine u Beogradu. CRNI PETAK, 80% POPUSTA: 38 knjiga za samo 2.500 dinara CRNI