Dominantna partija lidera na tabeli! Napoli uništio Lacio, četiri puta zatresli mrežu protivnika!

Alo 28.11.2021

Fudbaleri Napolija pobedili su Lacio rezultatom 4:0 na domaćem terenu u meču 14. kola Serije A

Na stadionu Dijego Armando Maradona, Napoli je pokazao apsolutnu dominaciju prema gostima iz Rima. Sve je počelo od sedmog minuta kada je Pjotr Zjelinski pogodio za vođstvo, a zatim je tri minuta kasnije Mertens povećao prednost. Nije se tu Belgijanac zaustavio, on se u 29. minutu ponovo upisao u listu strelaca za 3:0. U drugom poluvremenu konačan rezultat je zaključio Ruiz u 85. minutu. Napoli je posle ovog i dalje na prvoj poziciji u Seriji A, dok je Lacio osmi.