Odita zapretio, Vukadinović i Vukliš sprečili iznenađenje: Vojvodina s kreča u četvrtfinale

Mozzart sport 02.12.2021

Javor vodio do 82. minuta, ali gosti uspeli da izbore penale, a onda i bili mnogo sigurniji

Obiora Odita i dalje bi hteo da se pita, ali nije mu dao Miljan Vukadinović. Jedan od stranaca sa najdužim stažom u srpskom fudbalu, 38-godišnji Nigerijac, u 59. minutu doneo je prednost Javoru protiv Vojvodine u duelu osmine finala Kupa Srbije, ali je krilni napadač Novosađana, koji je ušao s klupe, u 82. izjednačio. Kako nije bilo novih golova, pobendika su rešili penalli, a uspešniji sa bele tačke bili su fudbaleri gostujuće Vojvodine - 4:1 (1:1, 0:0). Odličan