Kristijano Ronaldo opet ruši rekorde: Sjajni Portugalac postigao 800. gol u karijeri (video)

Večernje novosti 02.12.2021  |  Novosti online

FOTO: EPA Fantastični Portugalac postigao je 800. gol u profesionalnoj karijeri kada je u 52. minutu utakmice Mančester junajted - Arsenal (3:2) doveo crvene đavole u vođstvo od 2:1.

Samo 18 minuta kasnije postigao je još jedan, kojim je vratio prednost Junajtedu pošto je u međuvremenu Arsenal izjednačio. Bio je to 11. gol Ronalda u drugom mandatu u Mančesteru, a prethodno je za đavole postigao 118 do 2003. do 2009. Najviše golova postigao je za Real Madrid - 450, za reprezentaciju Portugalije 115, u dresu Juventusa 101 gol, a za lisabonski sporting još pet. pic.twitter.com/6Xyrasp47r — Vidoje (@VidojeWeedoeyea) December 2, 2021 Osim Ronaldovog