On je čovek sa druge planete! Dušan Vlahović dao novi gol u Italiji, rastužio Sinišu Mihajlovića i poveo Fiorentinu ka vrhu Serije a

Sportal blic 05.12.2021
On je čovek sa druge planete! Dušan Vlahović dao novi gol u Italiji, rastužio Sinišu Mihajlovića i poveo Fiorentinu ka…

U neverovatnoj formi je srpski fudbaler ! Na gostovanju protiv Bolonje je Vlahović nastavio golgetersku seriju pogotkom iz penala u pobedi "viole" od 3:2, što je njegov 13. gol ove sezone.

Ispostavio se gol srpskog fudbalera protiv srpskog trenera, Siniše Mihajlovića, i ključan mada je postignut za 3:1 jer je potom domaći sastav još jednom zatresao mrežu. Sve je počelo pogotkom Jusufa Maleha u 33. minutu, a mada se činilo da će Fiorentina imati prednost na poluvremenu, Svanberg je u 42. minutu uposlio Musu Baroua koji je izjednačio. Na startu drugog poluvremena je Biragi doneo novo vođstvo ekipi iz Firence, Vlahović u 67. minutu iz kaznenog udarca