Srbi videli čudo u Veneciji, domaćin ispustio TRI gola prednosti, Čolov mali postaje igračina!

Sportske.net 05.12.2021  |  Sportske.net

Neverovatan meč videli smo u Veneciji gde je domaćin ispustio tri gola prednosti i na kraju izgubio od Verone rezultatom 4:3.

Ekipa Paola Zanetija je posle prvih pola sata imala, činilo se, prednost koja joj je garantovala pobedu zahvaljujući golovima Ćećaronija, Črnigoja i Anrija. A u drugom poluvremenu, potpuno suprotna slika. Sve je krenulo u 52. minutu kada je Anri postigao autogol, da bi nedugo zatim Ćećaroni napravio penal i bio isključen. Sa penala je pogodio Đanluka Kaprari u 65. minutu, a dva minuta kasnije Đovani Simeone je lepom završnicom u potpunosti vratio Veronu u meč.