Kad srbinu "pukne film": Sergej nokautirao "najdražeg rivala", pa isključen (video)

Večernje novosti 05.12.2021  |  Novosti online

Tanjug/AP On je, naime, postigao gol i zabeležio asistenciju na gostovanju Sampdoriji, i to već u prvom poluvremenu, da bi u drugom zbog nesportskog ponašanja dobio dva uzastopna žuta kartona.

Najpre je u sedmom minutu Imobile oduzeo loptu domaćinima, a kada je to video, "SMS" je počeo da trči po desnom krilu. Kapiten Lacija je loptu dodao levo od sebe, Zakanjiju, ovaj idelno uposlio Srbina koji nije časio časa već levicom, "iz prve" poslao loptu u bliži ugao gola Sampdorije. Sergej! pic.twitter.com/YSbi3yQAQ6 — Just Dore (@Sovuljaga) December 5, 2021 Kada je Zakanji deset mninuta kasnije asistirao kapitenu za 0:2, Sergej je opet stupio na scenu. Igrao