Радислава убио робијаш на условној: Пуцао и на свог течу, а једног човека покушао да убије коцем: "Да паре на камату па пошеље да му сецкају уши"
Блиц 04.12.2021

Радислав је био најбољи човек у селу, нисмо имали бољег од њега, а сад га, нажалост, више нема, прича Томиша Милошевић, теча Славише Панића, осумњиченог за синоћно убиство Радислава Аксентијевића у Каонику код Крушевца.
О жртви прича све најлепше, док, са друге стране, нема лепу реч за Славишу. - На мене је пуцао из пиштоља пре једно седам година, али је промашио - каже Милошевић: "И мог таста је пре једно шест година напао, коцем га ударио, али је на крају таст испао крив... Хватали су га са оружјем, аутоматима, митраљезима. До скоро је био у затвору, значи још је на условној. Био је у затвору једно шест година." Каже да је Славиша новац је позајмљивао на камату. - Радислав од