Evo kako izgleda Car nakon majinog napada Filip na Badnji dan urnisan, leži u podlivima i ogrebotinama, ne može da dođe sebi!
Alo 24.12.2021
![Evo kako izgleda Car nakon majinog napada Filip na Badnji dan urnisan, leži u podlivima i ogrebotinama, ne može da dođe…](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Šok i neverica!
Filip Car i Maja Marinković okončali su svoju vezu, ali ni to nije moglo da se završi onako kako bi trebalo - mirno i civilizovano. Maja je, nakon sinoćnjeg okršaja sa Filipom u kojem joj je on pobacao stvari u jezero (a nešto kasnije ih i izvadio), shvatila da nema suve stvari i zbog toga napala Cara i to u snu! Printscreen Filip ju je zamolio da ga dva dana ostavi na miru, na Badnji dan i Božić, međutim ona nije izdržala ni par sati. U ovom, novom okršaju, opet