Bomba - makazice za pobedu u 93. Minutu: Dve gluposti defanzivaca, on ih kaznio spektakularnim golom! (video)

Mondo 28.12.2021  |  Dušan Ninković

Mladi fudbaler iskoristio neopreznost svojih rivala i prelepim potezom savladao golmana za pobedu.

Mladi fudbaler iskoristio neopreznost svojih rivala i prelepim potezom savladao golmana za pobedu. Derbi 15. kola prvenstva Maroka pripao je domaćem FUS Rabatu, pošto su pogotkom u 93. minutu susreta postavili konačnih 3:2 protiv Vidada. Peti gol na meču postigao je Muntasir Lahtimi (20), a on je pravo remek-delo. Mladi vezni fudbaler iz Maroka rešio je derbi makazicama sa ivice kaznenog prostora i to nakon što je fantastično ispratio dve greške gostujućih