Milan ima paklenog beka! Razbijena Venecija, Ibra radi šta želi, a Teo Ernandez je vratio "roso-nere" na vrh

Sportal blic 09.01.2022  |  S. P.

Fudbaleri ponovo su na vrhu . "Roso-neri" savladali su u gostima rezultatom 0:3 i time su, bar na kratko, ponovo zaseli na čelo italijanskog šampionata.

Fenomenalno izdanje prikazao je , koji je upisao dva pogotka, dok je utakmicu pogotkom otvorio . Još jednom je Ernandez potvrdio da se nalazi među najboljim levim bekovima na svetu. Prvo je na samom početku drugog poluvremena po prvi put Francuz "overio" mrežu domaćina, da bi u 60. minutu iz penala postigao svoj drugi pogodak, čime je pitanje pobednika rešeno. Milan se trenutno nalazi na prvom mestu sa 48 bodova, dva više od drugoplasiranog Intera, koji ima dva