Ludnica uživo - šou komentatora posle gola u 121. Minutu: Inter "tukao" Juve, a on urlao i bacao se na kolena! (video)

Mondo 13.01.2022  |  Nebojša Marković

Neverovatne scene sa jedne italijanske televizije koja je uživo pratila veliki derbi.

Neverovatne scene sa jedne italijanske televizije koja je uživo pratila veliki derbi. Italija i dalje priča o vrlo uzbudljivom finalu Superkupa i okršaju Intera i Juventusa, u kojem su "nerazuri" do trofeja stigli pogotkom u 121. minutu utakmice. Inter je tako na dramatičan način slavio u derbiju Italije, a posebnu pažnju na društvenim mrežama privukli su komentatori koji su burno proslavili pogodak Aleksisa Sančeza. Slavio je Inter 2:1 pogotkom Čileanca, nakon što