Са малдива право на кастинг за велики италијански филм: Јелисавета Орашанин у игри за улогу живота: "То је добар маркетиншки трик"
Блиц 23.01.2022 | Ф.Ј.

Наша глумица Јелисавета Орашанин могла би да се нађе раме уз раме са италијанским глумцима, а до тада одмара са ћерком Петром и сином Богданом у луксузу егзотичне дестинације.
Ове године се обележава 70 година од смрти италијанске краљице, Јелене Савоје, па тим поводом, тамошње филмаџије планирају да направе омаж својој омиљеној краљици. - Филмски ствараоци желе да направе филм о Јелени Савоји, црногорској принцези и претпоследњој краљици Италије. Већ увелико спремају кастинг где ће позвати тамошње глумце за улогу краља Емануела, али и њихову децу. Међутим, оно што је интересантно јесте да за кастинг имају у плани и Јелисавету





