Zvezda se vratila u život posle 2:0, ali ipak izgubila od Šahtjora! Ohi ponovo zatresao mrežu, Pavkov promašio penal za remi!

Alo 31.01.2022
Zvezda se vratila u život posle 2:0, ali ipak izgubila od Šahtjora! Ohi ponovo zatresao mrežu, Pavkov promašio penal za…

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Šahtjora u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj 3:2

Posle remija protiv Maribora (1:1) i pobede nad LASK-om (2:1), puleni Dejana Stankovića poraženi su od tima iz Donjecka. Ukrajinci su već posle prvih 45 minuta imali velikih 2:0 golovima Mikaila Murduka i Davida Neresa koji su zatresli mreže u razmaku od pet minuta Zvezda je u drugom poluvremenu pokazal potpuno drugačiju i dominatniju igru. Najpre je u 58. Aleksandar Dragović postigao gol, da bi treći gol na ovim pripremama u 68. minutu dao Ohi Omuijanfo. Međutim