Jelena juri matorce, pa smuvala Dragana koji je 28 godina stariji: Živela kao u bajci, a onda šok - "Nisam sponzoruša!"
Mondo 06.02.2022 | Tamara Veličković
![Jelena juri matorce, pa smuvala Dragana koji je 28 godina stariji: Živela kao u bajci, a onda šok - "Nisam sponzoruša!"](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
Jelena iz Vranja ispričala je kako je izgledala njena veza sa Draganom, ističući da je na početku mislila da razlika od skoro 30 godina ne može poremetiti njihov odnos.
Jelena iz Vranja ispričala je kako je izgledala njena veza sa Draganom, ističući da je na početku mislila da razlika od skoro 30 godina ne može poremetiti njihov odnos. Da li je velika razlika u godinama između partnera i dalje tabu tema u Srbiji? Bilo kako bilo, čini se da devojke koje stupe u vezu sa starijim muškarcem, dobijaju etiketu " sponzoruše", dok se jače polovine koje imaju mlađe partnerke tretiraju kao ljudi koje je "uhvatila kriza srednjih godina". Na