Verdijev sjajan debi u Salernu, ali gosti penalima do remija

Sport klub 07.02.2022  |  Autor:Milan Stojiljković

Fudbaleri Salernitane i Specije igrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 24. kola italijanske Serije A. pic.twitter.com/Vk1wylR3s6— US Salernitana 1919 (@OfficialUSS1919) February 7, 2022 Svi golovi viđeni su u prvih pola sata igre.

Domaći tim je dva puta vodio, ali je rezultat na kraju bio nerešen. Oba gola za Salernitanu postigao je Simone Verdi u trećem i 16. minutu. Oba iz slobodnih udaraca. Majstorski. Bio je to uspešan debi dojučerašnjeg napadača Torina. Na njegovu i žalost Salernitane, njegov sjajan učinak nije bio dovoljan za tri boda. Gosti su do boda došli zahvaljujući penalima. Prvi je realiovao Manaj u 12, drugi Verde u 30. minutu. Ceo meč za domaći tim na sredini terena odigrao je