Golčina Vlahovića - odmah poveo juventus ka trofeju! Nova Dušanova majstorija, dokazao treneru da ume i desnom! (video)

Mondo 10.02.2022  |  Dušan Ninković

Fantastičan pogodak srpskog fudbalera, desnom nogom.

Fantastičan pogodak srpskog fudbalera, desnom nogom. Dva meča u Juventusu i dva gola Dušana Vlahovića. Nakon što je na debiju pogodio posle 13. minuta, Sasuolo je mučio dugo. Tek u 89. minutu srpski napadač je postigao gol vredan plasmana u polufinale Kupa Italije. Juventus je pobedom nad Sasuolom (2:1) stigao među četiri najbolja tima u tom takmičenju, a sada ih očekuje meč protiv Fiorentine. Biće to spektakl sa Vlahovićem u glavnoj ulozi jer su navijači tima iz