Ne razumem, ali Opet nam se dogodilo! Stanković posle drame u Novom Sadu: Prihvatamo borbu i pobedu! Delije, vidimo se na derbiju

Kurir 20.02.2022
Ne razumem, ali Opet nam se dogodilo! Stanković posle drame u Novom Sadu: Prihvatamo borbu i pobedu! Delije, vidimo se na…

Fudbaleri Crvene zvezde imali su muku da protiv Proletera stignu do tri boda, ali su na kraju slavili golom Milana Pavkova u završnici utakmice u Novom Sadu.

Aktuelni šampion Srbije je u 23. kolu Super lige Srbije pobedio rezultatom 2:1. Ben je doneo prednost crveno-belima u 34. minutu, Tomović je izjednačio u 61, a Pavkov doneo pobedu u 84. minutu. Trener Dejan Stanković je nakon utakmice poručio da ne sme da se dešava pad koncentracije kakav se dogodio protiv Proletera. - Opet smo imali taj pad, nekad budemo isfrustrirani kad iz toliko šansi ne damo golove. Ne razumem pad koncentracije, može da se desi, jedan šut