Kakva ludnica Napoli golom u četvrtom minutu nadoknade utišao "Olimpiko" i vratio se na vrh!

Alo 27.02.2022

Fudbaleri Napolija pobedili su Lacio na "Olimpiku" sa 2:1 u 27. kolu italijanske Serije A.

Napoli je tako iskoristio kikseve Intera i Milana i vratio se na lidersku poziciju. Drugo poluvreme je bilo spektakularno. Napoli je poveo u 62. minutu golom Lorenca Insinjea. Lacio do izjednačenja stiže u 88. minutu i delovalo je tada da će se derbi završiti bez pobednika. Ipak, Ruis je u dubokoj sudijskoj nadoknadi postavio konačan rezultat, iskoristivši povratnu loptu Insinjea. Napoli u narednom kolu dočekuje Milan, dok Lacio gostuje Kaljariju. Za više sportskih