Hitno saopštenje crveno-belih: Desila se pljačka u Subotici! Partizan pobedio iz nepostojećeg penala!

Alo 06.03.2022

Crvena zvezda se odmah oglasila nakon teške pobede Partizana u Subotici (1:0) iz penala u 85.minutu nakon konsultacije VAR sobe

Fudbaleri Partizana pobedili su Spartak iz Subotice rezultatom 1:0 na gostujućem terenu na severu Srbije u okviru 26.kola Superlige Srbije. Jedini pogodak na meču postigao je Izraelac Bibras Natho iz penala u 85. minutu i to nakon gledanja VAR tehnologije. (UŽIVO) CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR! Crveno-belo rođendansko slavlje kao najava pred Glazgov! Đurasović je u svom šesnaestercu startovao nad Jovićem, a sudija Lukić morao je da konsultuje VAR nakon koje je doneta