Deda koji je pregazio Devojčicu kod Lebana uhapšen: Vozač (74) pobegao, pa se predomislio! Dete u komi
Kurir 16.03.2022
![Deda koji je pregazio Devojčicu kod Lebana uhapšen: Vozač (74) pobegao, pa se predomislio! Dete u komi](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Devojčica (11) koju je automobil udario u selu Šipovo kod Lebana u teškom je stanju i nalazi se u KC Niš, dok je vozač A.M. (74) uhapšen i određeno mu je zadržavanje do 48 sati.
Da podsetimo, devojčica je teško povređena kada ju je auto udario u blizini škole. - Devojčicu je A.M. udario u blizini škole, a potom je pobegao. Međutim, nešto malo kasnije on se sam predao policiji - priča izvor Kurira - Policija je obavila uviđaj i obavestila Osnovno javno tužilaštvo u Lebanu po čijem nalogu mu je određeno zadržavanje. Kako naš izvor navodi, vozač nije bio pijan u trenutku udesa. - Njemu alkotestiranjem nije nađen alkohol, ali je tužilaštvo