Marakana eksplodirala, Ivanić "zapalio" crveno-bele tribine! Početak iz sna srpskog tima - pogledajte gol za 1:0!

Mondo 17.03.2022  |  Nebojša Marković

Sjajan početak meča Crvene zvezde protiv Rendžersa u revanš meču osmine finala Lige Evrope.

Sjajan početak meča Crvene zvezde protiv Rendžersa u revanš meču osmine finala Lige Evrope. Kakav početak utakmici na krcatom stadionu "Rajko Mitić"! Crvena zvezda je već u 10. minutu meča povela 1:0 protiv Rendžersa za "eksploziju" među preko 45.000 navijača crveno-belih! Mirko Ivanić je bio strelac pogotka koji je najavio sjajan početak utakmice i nadu navijača Zvezde u veliki preokret posle poraza u prvom meču.po Rendžers je u prvih 10 minuta duže držao loptu u