Poraz koji bi Mihajlovića mogao skupo da košta! I Atalanta slavila protiv Bolonje

Alo 20.03.2022

Fudbaleri Atalante pobedili su na gostujućem terenu Bolonju sa 1:0 u utakmici 30. kola italijanske Serije A

Ekipi iz Beorama ovo je bio 14. trijumf u sezoni i sada su šesti sa 51 bodom koliko ima i petoplasirana Roma. S druge strane, izabranicima trenera Siniše Mihajlovića ovo je bio 14. poraz i sada su na 12. mestu. Poslednjih dana se sve više spekuliše da bi Mihajlović mogao da ostane bez posla, a ovaj poraz mu svakako ne ide u prilog. Marko Arnautović je u 50. minutu mogao da postigne gol za Bolonju, ali je njegov šut bio zamalo neprecizan. Sve je rešeno osam minuta