Звезда Игра судбине са сузама у очима! Популарни глумац са пуно емоција проговорио о родитељима: Бранко Коцкица ми је други отац!
Курир 26.03.2022

Позориште " Пуж" јуче је прославило 45 година постојања, а тим поводом у позоришту су се окупили многи глумци, међу којима су били глумица Тања Павловић и њен колега и вереник Марко Јовичић, Искра Брајовић са ћеркицом Инес, Стеван Пиале са супругом и ћерком, Злата Нуманагић и други.
Иначе, глумицу Тању Павловић публика је упознала у другој сезони серије "Игра судбине", као секретарицу главног негативца Ритера. Тања је верена за Марка Јовичића, који је и испред и иза камера "Игре судбине". Он је у другој сезони био кастинг директор и тумачио је лик Јамездина, док је у трећој сезони и један од редитеља серије. Марко је у интервјуу за медије навео како је он одрастао у позоришту "Пуж" и да Бранка Коцкицу и његову покојну супругу Цацу сматра










