Au! Tiše, ćuti, ćuti, izdrži: Svi detalji ranjavanja mladića u Zemunu! Čula se 4 pucnja, a onda je nastala panika (foto)
Kurir 16.04.2022
![Au! Tiše, ćuti, ćuti, izdrži: Svi detalji ranjavanja mladića u Zemunu! Čula se 4 pucnja, a onda je nastala panika (foto)](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Žitelji ulice Save Burića u Zemunu gde se sinoć dogodila pucnjava u kojoj je upucan Uroš K. (26), kažu da su prvo čuli svađu, a potom i četri pucnja.
Podsetimo, mladić je teško ranjen u pucnjavi koja se dogoila u petak oko 22 sata u ovoj ulici u Zemunu. Mladić je ranjen u noge i genitalije, a novodno je odbio da sarađuje sa policijom. - Čuli smo da su sinoć u parku bile dve grupice muškaraca. U tom delu parka nalazi se klupica i sprava za treniranje, kao i parking, a sa druge strane je izlaz na ulicu - kažu meštani i dodaju da se u ovom delu skupljaju sumnjivi tipovi. - Ubrzo se začula svađa među muškarcima.