Srbija blizu četvrtfinala Evropskog prvenstva! Zlata vredna pobeda protiv Turske! U poslednjem kolu najteži zadatak!

Kurir 20.05.2022

Fudbalska reprezentacija Srbije uzrasta do 17 godina nalazi se blizu plasmana u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Izraelu! Kadeti Srbije su u drugom kolu grupe C pobedili Tursku rezultatom 2:1 i tako su napravili veliki posao pred poslednje kolo.

Strelac vodećeg gola za Jovan Šljivić u 17. minutu, dok je Uzun izjednačio u 43. minutu. Konačan rezultat postavio je Jovan Milošević, mladi fudbaler Vojvodine koji je bio s trelac i u prvom kolu. Srbija je u prvom meču pogotkom Miloševića sa bele tačke u 88. minutu stigla do boda, pa sada ima četiri boda. U poslednjem kolu, ekipa Radovana Krivokapića, igraće protiv favorita za prvo mesto, reprezentacije Španije. STRELCI: 1:0 Šljivić 17, 1:1 Uzun 43, 2:1 Milošević