Partizan brutalno odbranio domaći parket Crno-beli razbili Zvezdu, već na poluvremenu rešili pitanje pobednika, "majstorica" odlučuje regionalnog šampiona

Alo 03.06.2022
Partizan brutalno odbranio domaći parket Crno-beli razbili Zvezdu, već na poluvremenu rešili pitanje pobednika, "majstorica"…

Peti meč u ponedeljak (20.00) odlučiće šampiona ABA lige

Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 112:84! Crno-beli su tako izborili i peti, odlučujući meč, koji se igra u ponedeljak od 20 časova kada će Crveno-beli biti domaćini u toj borbi za titulu regionalnog šampiona. Ulog je veliki, trofej donosi plasman u Evroligu. Košarkaši Partizana odigrali su jedno od najboljih prvih poluvremena ikada! Crno-beli su na poluvreme otišli sa +25, a neverovatan podatak je da su postigli čak 68 poena u tom delu