Nova oprema nije potrajala ni nekoliko dana! Roditelji i deca se radovali, vandali ne mare: Uništeni koševi na Novom naselju
Blic 11.06.2022
![Nova oprema nije potrajala ni nekoliko dana! Roditelji i deca se radovali, vandali ne mare: Uništeni koševi na Novom naselju](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Deca i roditelji s Novog naselja obradovali su se renoviranju i proširenju igrališta u bloku između ulica Seljačkih buna i Dušana Danilovića, koje traje već nekoliko nedelja.
Klinci su dobili novu vrtešku, koja je neprestano pod njihovom opsadom, rekviziti na igralištu su prefarbani, polomljeni delovi zamenjeni, a ove sedmice i za starije je bilo razloga za zadovoljstvo - razdrndani koševi su dobili nove table i zglobne obruče. Međutim, kao što je to uobičajeno u ovom delu grada, preko noći se prvo "omusio" jedan obruč, a u sredu i drugi je doživeo sudbinu žalosne vrbe. Nove mrežice nije sada mogao niko da "cepa" preciznim šutevima, a