Jović već dominira - dao četiri gola za 28 minuta! Luka video reč Real u imenu rivala, pa ih uništio na debiju! (video)

Mondo 12.07.2022  |  Nemanja Stanojčić

Luka Jović postigao je četiri pogotka u prvom meču za Fiorentinu.

Luka Jović postigao je četiri pogotka u prvom meču za Fiorentinu. Luka Jović je dao četiri gola za Fiorentinu u svom prvom meču u ljubičastom dresu! Na prijateljskom meču protiv Real Vićence je pokazao zbog čega ga je italijanski klub toliko želeo. Srpski napadač ušao je u igru u drugom poluvremenu i odmah pokazao šta zna i ume - postigao je četiri goa za 28 minuta! Prvi pogodak dao je u 56. minutu sa penala za 3:0, zatim je Džonatan Ikone zatresao mrežu, a onda je