Srpkinja htela da završi karijeru posle Olimpijskih igara! Zorana se predomislila, pa stigla do 50. medalje u karijeri!

Mondo 19.07.2022  |  Nemanja Stanojčić

Zorana Arunović razmišljala je da završi karijeru posle Olimpijskih igara u Japanu, ali je od toga odustala. Postavila je sebi nove ciljeve.

Zorana Arunović razmišljala je da završi karijeru posle Olimpijskih igara u Japanu, ali je od toga odustala. Postavila je sebi nove ciljeve. Zorana Arunović osvojila je jubilarnu 50. medalju na velikim takmičenjima. Trijumfom na Svetskom kupu u Južnoj Koreji u pojedinačnoj konkurenciji i miksu u disciplini vazdušni pištolj dodala je još odličja u trofejnu vitrinu. Od 2010. godine čak 50 puta je bila na jednom od tri mesta na pobedničkom postolju, a njena sestra i