Mitrovića preplavile emocije, šta mu je ''Mister'' rekao pred ulazak u igru?

Sportske.net 24.07.2022  |  Beta

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegova ekipa jeftino primila gol u večerašnjoj prvenstvenoj utakmici protiv Mladosti, ali da je cilj ispunjen, a to su tri osvojena boda. "Zahtevna utakmica sa mnogo faulova, prekida, specifične igre ekipe Mladosti koja ide po celom na terenu i igra jedan na jedan.

To je bilo malo frustrirajuće za naše momke u veznom redu, ali smo uspeli da izdržimo, kontrolišemo igru, budemo mirni i dodjemo do dva gola. Jeftino smo primili gol", rekao je Stanković posle utakmice. Fudbaleri Zvezde pobedili su u Lučanima Mladost sa 2:1, u utakmici trećeg kola Super lige Srbije. Zvezda je povela u 14. minutu golom Milana Pavkova, a prednost je udvostručio Stefan Mitrović u 71. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Leković pogotkom u 79.