Spektakl u Trebinju: Vaterpolo reprezentacije Srbije i Crne Gore odigrale meč za pamćenje

Večernje novosti 04.08.2022  |  Novosti online

U pripremnoj utakmici pred Evropsko prvenstvo u Splitu, pred punim tribinama bazena u Trebinju Crna Gora i Srbija su odigrali zanimljiv meč u kojem su na kraju peterci odlučili pobednika.

Foto: Vaterpolo savez Srbije A trijumfovala je Crna Gora, sa 20:19. Tokom čitavog susreta je Crna Gora imala prednost. Početkom druge četvrtine vodila je sa čak 7:2 da bi se Srbija sa tri uzastopna gola vratila u meč. Ipak, na poluvremenu je Crna Gora imala solidnih +3, 9:6. Srbija je igrala sve bolje, sredinom trećeg dela je Viktor Rašović smanjio na 10:9. Do izjednačenja u tom delu nije došlo, rival je imao i 13:10 i 14:12. Kada je Radović sredinom završnog