Valja još koju medalju osvojiti - na sasvim prirodan način! Srpski atletičar ne planira kraj ni sa 37: Isti sam...

Mondo 17.08.2022  |  Milutin Vujičić

Asmir Kolašinac se na Instagramu oglasio nakon osmog mesta na Evropskom prvenstvu u bacanju kugle.

Asmir Kolašinac se na Instagramu oglasio nakon osmog mesta na Evropskom prvenstvu u bacanju kugle. Sjajni srpski atletičar Armin Sinančević postao je vicešampion Evrope pošto je u finalu kontinentalnog takmičenja u Minhenu bacio kuglu 21,39 metara, dok je vrlo dobar rezultat ostvario i njegov 11 godina stariji kolega Asmir Kolašinac (37). Naš veteran je u finalu bacio kuglu 20,18 metara i zauzeo osmo mesto, a nije mu mnogo falilo ni da se nađe na pobedničkom