Auto "leteo" i lomio stubiće! Umalo strašna tragedija na Paliluli: Roditelji sa decom bili na klupi u parku, kola čudom stala!
Kurir 22.08.2022
![Auto "leteo" i lomio stubiće! Umalo strašna tragedija na Paliluli: Roditelji sa decom bili na klupi u parku, kola čudom…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Pukom srećom saobraćajna nesreća, koja se večeras dogodila u Ulici Čarlija Čaplina na Paliluli prošla je bez tragičnih posledica.
Vozač koji je navodno bio pod dejstvom alkohola udario je u stubove i potom u parkirano vozilo "mercedes". Upravo je parkirani "mercedes" spasio roditelje sa decom koji su bili na klupi u obližnjem parku, pa pukom srećom, nije bilo povređenih. Vozač automobila despotovačkih tablica je, kako prenosi Telegraf.rs, policiji priznao da je "popio malo više". (Kurir.rs) Kurir