Србија разбила Украјину: Сјајан старт Орлова на Светском првенству! Видео

Курир 27.08.2022

Одбојкаши Србије савладали су Украјину резултатом 3:0 (28:26, 25:21, 25:20) у првом колу Светског првенства у Пољској и Словенији Орлови су одлично стартовали и максимално поразили главног ривала у групној фази, јер су реално Тунис и Порторико слабије екипе Меч је 90 минута.

Србија је боље ушла у меч, али се у другој половини Украјина вратила, па чак и прешла у вођство. Имали су и неколико сет лопти и управо се у тим тренуцима дешавају и пресудини догађаји. У другом и трећем сету Србија није имала проблема и лако решила меч у своју корист. Србију су до прве победе у Групи А водили Урош Ковачевић и Марко Ивовић са по 11 поена, Марко Подрашчанин је уписао десет, док је Александар Атанасијевић утакмицу завршио са седам поена. У тиму