Otkriveno - Luka Jović odbio da uđe u igru? Trener ga pozvao s klupe, a Italijani objavili zašto je nastao problem!

Mondo 18.09.2022  |  Nebojša Marković

Mediji na Apeninima otkrivaju da je razlog Jovićevog propuštanja meča protiv Verone taj što je u drugom poluvremenu odbio da uđe u igru.

Mediji na Apeninima otkrivaju da je razlog Jovićevog propuštanja meča protiv Verone taj što je u drugom poluvremenu odbio da uđe u igru. Fudbaleri Fiorentine savladali su Veronu 2:0 u nedeljnoj utakmici Serije A na svom "Artemio Frankiju", a srpski napadač Luka Jović nije dobio šansu u sastavu domaćih čak ni kao rezerva. On je presedeo svih 90 minuta na klupi i gledao kako njegovi saigrači pobeđuju, ali sada je stiglo i objašnjenje zbog čega. Iako se isprva činilo