Jedinstvo ostvarilo ubedljivu pobedu, Đorđe Bajić poručuje: Jako od samog starta

Zrenjaninski 16.10.2022

Posle serije od tri poraza, Fudbalski klub Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva juče se vratio na pobednički kolosek.

Karađorđevčani su na svom terenu, u okviru desetog kola Vojvođanske lige „Istok“, savladali Borac iz Starčeva ubedljivim rezultatom 4:0. Strelci za ekipu Jedinstva bili su Popov u 2, Mijatović u 8. i 28. i Bajat u 87. minutu. – Dobro smo otvorili utakmicu i odmah od prvog minuta smo vršili pritisak na protivnički gol. Postigli smo rani gol, što nas je motivisalo da nastavimo još jače. Do završetka prvog poluvremena postigli smo još dva pogotka. I drugo poluvreme